Bieg Tumski

Komunikat końcowy XXIX Biegu Tumskiego im. Andrzeja Drętkiewicza
Bieg I – Dziewczęta rocznik 2011

1 Adamkiewicz Lena SP Nr 17 Płock
2 Grabowska Gabriela SP Nr 18 Płock
3 Młotkowska Kaja SP Nr 18 Płock
4 Wieczorkowska Alicja SP Nr 5 Płock
5 Ners Zuzanna SP Nr 6 Płock
6 Zielińska Maja SP Nr 6 Płock
7 Jaglińska Lena SP Nr 5 Płock
8 Szewczykowska Aleksandra SP Nr 6 Płock
9 Tomasińska Alicja SP Nr 6 Płock
10 Więcek Amelia SP Nr 6 Płock
11 Gawska Lena SP Nr 6 Płock
12 Bubniak Aleksandra SP Nr 6 Płock
13 Wróblewska Maja SP Nr 6 Płock
14 Gumińska Weronika SP Nr 6 Płock

Bieg II – Chłopcy rocznik 2011


1 Guzmański Maciej SP Nr 18 Płock
2 Mieszkowski Stanisław SP Nr 22 Płock
3 Stellak Marcel SP Nr 18 Płock
4 Szatkowski Iwo SP Nr 5 Płock
5 Ryba Brajan SP Nr 1 Płock
6 Czubak Błażej SP Nr 6 Płock
7 Głogulski Tomasz SP Nr 5 Płock
8 Frątczak Dawid SP Nr 17 Płock
9 Przemyłski Jakub SP Nr 22 Płock
10 Sałkowski Adam SP Nr 13 Płock
11 Karłowicz Dawid SP Nr 17 Płock
12 Dąbrowski Bartosz SP Nr 1 Płock
13 Leszczyński Kacper SP Nr 18 Płock
14 Lis Rafał SP Nr 5 Płock
15 Krajewski Filip SP Nr 22 Płock
16 Magdziak Gabriel SP Nr 22 Płock
17 Osiecki Szymon SP Nr 18 Płock
18 Rybka Mateusz SP Nr 5 Płock
19 Natkowski Kacper SP Nr 22 Płock
20 Gzylewski Kacper SP Nr 1 Płock
21 Kędzierski Aleksander SP Nr 6 Płock
22 Sadowski Julian SP Nr 6 Płock
23 Oliwkowski Miłosz SP Nr 6 Płock
24 Kowalczyk Jakub SP Nr 6 Płock
25 Zieliński Grzegorz SP Nr 6 Płock
26 Dominiak Aleksander SP Nr 6 Płock
27 Woźnicki Aleksander SP Nr 6 Płock
28 Witkowski Mateusz SP Nr 6 Płock
29 Karpiński Jakub SP Nr 6 Płock
30 Mielnikow Gabriel SP Nr 6 Płock
31 Rakowski Franciszek SP Nr 6 Płock
32 Białecki Borys SP Nr 6 Płock


Bieg III – Dziewczęta rocznik 2010

1 Żytowiecka Aleksandra SP Nr 20 Płock
2 Żmijewska Lena SP Nr 17 Płock
3 Waśkiewicz Blanka SP Nr 14 Płock
4 Wieszczyńska Zofia SP Nr 20 Płock
5 Kwiatkowska Maria SP Nr 1 Płock
6 Przemyłska Anna SP Nr 22 Płock
7 Pohlubko Krystyna SP Nr 14 Płock
8 Jakubiak Maja SP Nr 22 Płock
9 Stańczak Oliwia SP Nr 18 Płock
10 Frontczak Zuzanna SP Nr 13 Płock
11 Falkowska Nikola SP Nr 22 Płock
12 Sawicka Malwina SP Nr 22 Płock
13 Adamkiewicz Karolina SP Nr 1 Płock
14 Górczyńska Aleksandra SP Nr 14 Płock
15 Frankowska Daria SP Nr 17 Płock
16 Raczkowska Wiktoria SP Nr 8 Płock
17 Pasińska Maria SP Nr 8 Płock
18 Bogdańska Zosia SP Nr 17 Płock


Bieg IV – Chłopcy rocznik 2010

1 Kaźmierczak Dawid SP Nr 22 Płock
2 Markowski Tobiasz SP Nr 5 Płock
3 Nowaliński Michał SP Nr 5 Płock
4 Śmiechowski Adam SP Nr 5 Płock
5 Duch Igor SP Nr 6 Płock
6 Wieczorek Wiktor SP Nr 20 Płock
7 Solka Adam SP Nr 8 Płock
8 Sztanderski Aleksander SP Nr 8 Płock
9 Kubera Filip SP Nr 22 Płock
10 Abdel-Wahed Sofian SP Nr 22 Płock
11 Grabowski Dorian SP Nr 17 Płock
12 Żebrowski Paweł SP Nr 18 Płock
13 Lichocki Rafał SP Nr 17 Płock
14 Dąbrowski Wiktor SP Nr 17 Płock
15 Dąbrowski Maciej MUKS Płock
16 Szymański Adrian SP Nr 17 Płock
17 Pełka Filip SP Nr 13 Płock
18 Rycharski Nikodem SP Nr 8 Płock
19 Marciniak Michał SP Nr 8 Płock
20 Sumiński Wiktor SP Nr 8 Płock
21 Gieras Marcin SP Nr 8 Płock
22 Bratkowski Karol SP Nr 13 Płock
23 Jajko Matteo SP Nr 8 Płock
24 Sobek Krzysztof SP Nr 1 Płock
25 Smulewicz Bartosz SP Nr 1 Płock
26 Kamiński Miłosz SP Nr 20 Płock
27 Kamiński Oskar SP Nr 1 Płock
28 Ostrowski Alan SP Nr 17 Płock
29 Piórkowski Filip SP Nr 17 Płock
30 Kalinowski Kacper SP Nr 14 Płock
31 Szypczak Alan SP Nr 18 Płock
32 Farnaś Mikołaj SP Nr 17 Płock
33 Pawlak Damian SP Nr 5 Płock
34 Rycharski Miłosz SP Nr 8 Płock
35 Podgrudny Oskar SP Nr 13 Płock

Bieg V – Dziewczęta rocznik 2009

1 Wyrwas Natalia SP Nr 18 Płock
2 Tomaszewska Maja SP Nr 17 Płock
3 Kisiel Nikola SP Nr 22 Płock
4 Szawioła Zofia SP Nr 22 Płock
5 Stawicka Julia SP Nr 13 Płock
6 Błaszczak Kalina SP Nr 18 Płock
7 Gałczyńska Kendra SP Nr 22 Płock
8 Czerwińska Patrycja SP Nr 22 Płock
9 Trzeciak Oliwia SP Nr 1 Płock
10 Cybulska Łucja SP Nr 17 Płock


Bieg VI – Chłopcy rocznik 2009

1 Fistek Daniel SP Nr 18 Płock
2 Grzywna Jeremi SP Nr 22 Płock
3 Nowak Filip SP Nr 1 Płock
4 Rutkowski Oskar SP Nr 22 Płock
5 Wiśniewski Kuba SP Nr 22 Płock
6 Tymoszuk Krzysztof SP Nr 14 Płock
7 Skierski Ksawery SP Nr 17 Płock
8 Kłosiński Dominik SP Nr 22 Płock
9 Brzeski Szymon SP Nr 8 Płock
10 Kowalczyk Mateusz SP Nr 1 Płock
11 Kaliński Filip SP Nr 1 Płock

Bieg VII – Dziewczęta rocznik 2008 – 2007

1 Żmijewska Aleksandra SP NR 17 Płock
2 Baranowska Amelia SP Nr 22 Płock
3 Markowska Pola SP Nr 5 Płock
4 Pajda Agata SP Nr 22 Płock
5 Parzęcka Amelia SP Nr 14 Płock
6 Kujawa Oliwia SP Nr 14 Płock
7 Barańska Julia SP Nr 5 Płock
8 Koper Zofia SP Nr 22 Płock
9 Rosiak Natalia SP Nr 22 Płock
10 Nagadowska Oliwia SP Nr 5 Płock
11 Piórkowska Marika SP Nr 1 Płock
12 Kalinowska Michalina SP Nr 22 Płock
13 Górnikiewicz Julia SP Nr 1 Płock
14 Romanowska Milena SP Nr 8 Płock
15 Muchor Małgorzata SP Nr 14 Płock
16 Wiśniewska Natalia Profesor Płock
17 Majewska Julia SP Nr 17 Płock
18 Kipich Nikola SP Nr 1 Płock
19 Gorczyca Natalia SP Nr 14 Płock
20 Łakoma Maja SP Nr 5 Płock
21 Dziubińska Julia Profesor Płock
22 Misiak Tatiana SP Nr 5 Płock
23 Bogucka Maria SP Nr 14 Płock
24 Bednarska Izabela SP Nr 1 Płock
25 Lewandowska Wiktoria SP Nr 17 Płock
26 Amszaruk Dżesika SP Nr 5 Płock
27 Wasilewska Magdalena SP Nr 5 Płock
28 Bednarska Luiza SP Nr 1 Płock
29 Szczurowska Patrycja SP Nr 1 Płock
30 Wołoszyn Maja SP Nr 14 Płock
31 Skonieczna Zosia SP Nr 14 Płock
32 Koc Zofia SP Nr 5 Płock
33 Łyzińska Maja SP Nr 5 Płock
34 Raniszewska Nikola SP Nr 5 Płock


Bieg VIII – Chłopcy rocznik 2008 – 2007

1 Wiśniewski Adam SP Nr 5 Płock
2 Lewicki Kamil SP Nr 5 Płock
3 Biłek Kacper SP Nr 14 Płock
4 Kuźnicki Bartosz SP Nr 17 Płock
5 Filiński Daniel SP Nr 5 Płock
6 Grabowski Mateusz Profesor Płock
7 Popowski Kordian SP Nr 14 Płock
8 Nowak Miłosz SP Nr 1 Płock
9 Szudrowicz Jakub SP Nr 18 Płock
10 Wojtewicz Miłosz SP Nr 14 Płock
11 Novikov Artem SP Nr 17 Płock
12 Kamiński Mateusz Profesor Płock
13 Stachurski Seweryn SP Nr 17 Płock
14 Pyśk Bartosz SP Nr 22 Płock
15 Marczak Szymon SP Nr 22 Płock
16 Mańczak Kacper SP Nr 1 Płock
17 Żółtowski Oskar SP Nr 5 Płock
18 Krac Wiktor SP Nr 22 Płock
19 Lewandowski Dominik SP Nr 1 Płock
20 Fidrysiak Michał SP Nr 22 Płock
21 Machulski Sebastian SP Nr 14 Płock
22 Dunajewski Marcel SP Nr 1 Płock
23 Moczybroda Miłosz SP Nr 22 Płock
24 Wasilewski Bartosz SP Nr 1 Płock
25 Włódarczyk Tomasz SP Nr 5 Płock
26 Cybulski Filip SP Nr 17 Płock
27 Gjewski Jakub SP Nr 13 Płock
28 Zalewski Fabian SP Nr 1 Płock
29 Nowak Łukasz SP Nr 17 Płock
30 Skupniewski Aleksander SP Profesor Płock
31 Zboch Kacper SP Nr 17 Płock
32 Sobieszczuk Oliwier SP Nr 17 Płock
33 Żendarski Kuba SP Nr 1 Płock
34 Kijek Kuba SP Nr 5 Płock
35 Fortuna Filip SP Nr 22 Płock
36 Zawadzki Gabriel SP Nr 5 Płock
37 Majewski Michał SP Nr 5 Płock
38 Jakubik Patryk SP Nr 22 Płock
39 Sosnowski Aleksander SP Profesor Płock
40 Chyliński Mikołaj SP Profesor Płock
41 Olaszkiewicz Tomasz SP Nr 17 Płock
42 Błaszczak Bartosz SP Nr 18 Płock
43 Lewandowski Mikołaj SP Nr 22 Płock
44 Karolewski Mateusz SP Nr 22 Płock
45 Karaszewski Wiktor SP Nr 14 Płock
46 Gronczewski Szymon SP Nr 14 Płock
47 Dolny Tomasz SP Nr 14 Płock
48 Bauman Igor SP Nr 14 Płock
49 Ciura Łukasz SP Nr 1 Płock
50 Frątczak Brajan SP Nr 1 Płock
51 Mroziński Wiktor SP Nr 1 Płock
52 Sarzała Filip SP Nr 5 Płock
53 Plebaniak Bartosz SP Nr 5 Płock
54 Bloch Bartosz SP Nr 14 Płock
55 Strusiński Jan SP Profesor Płock
56 Kapela Wiktor SP Nr 22 Płock
57 Krac Filip SP Nr 22 Płock
58 Szałek Filip SP Nr 1 Płock
59 Wawro Nikodem SP Nr 22 Płock
60 Kowalski Piotr SP Nr 22 Płock
61 Głowacki Mateusz SP Nr 22 Płock

Bieg IX – Dziewczęta rocznik 2006 – 2005

1 Dąbrowska Zuzanna LO im. Władysława Jagiełły
2 Resner Blanka ZSCE Płock
3 Przybyłowska Natalia ZSCE Płock
4 Michalina Karwowska LO im. Władysława Jagiełły
5 Fortuna Wiktoria III LO Płock
6 Machała Julia ZSCE Płock
7 Wieczorek Wiktoria LO im. Władysława Jagiełły
8 Rutkowska Olga III LO Płock
9 Orzeszek Nikola ZSCE Płock
10 Starczyńska Lukrecja ZSCE Płock
11 Seweryniak Julia ZSCE Płock
12 Szymborska Zofia III LO Płock
13 Krajkowska Julia I LO PUL
14 Pięta Kinga III LO Płock
15 Brzezińska Kaja III LO Płock
16 Soliwoda Julia ZSCE Płock


Bieg X – Dziewczęta rocznik 2004 – 2002

1 Borowska Natalia ZSCE Płock
2 Zarzycka Natalia I LO PUL
3 Zyzner Anna I LO PUL
4 Utkowska Amelia I LO PUL

Bieg XI – Chłopcy rocznik 2006 – 2005

1 Borucki Jakub III LO Płock
2 Różański Patryk ZSCE Płock
3 Borucki Kacper LO im. Władysława Jagiełły
4 Bogucki Łukasz III LO Płock
5 Chandlarski Hubert I LO PUL
6 Jankowski Gabriel I LO PUL
7 Stawicki Adam I LO PUL
8 Dużyński Julian LO im. Władysława Jagiełły
9 Kalinowski Kacper ZSCE Płock
10 Mikołajczyk Łukasz ZSCE Płock
11 Garbacz Filip I LO PUL
12 Tomaszewski Piotr I LO PUL
13 Toska Jakub I LO PUL
14 Wiśniewski Kacper I LO PUL
15 Sadokierski Oliwier ZST 70
16 Jamowski Radosław ZSCE Płock
17 Wikliński Filip I LO PUL
18 Doliński Tomasz ZSCE Płock
19 Wiśniewski Mateusz I LO PUL
20 Szczęsny Kacper III LO Płock
21 Cywiński Oskar LO im. Władysława Jagiełły
22 Mieszkowicz Aleksander ZSCE Płock
23 Wochowski Kacper I LO PUL
24 Lipiński Bartosz ZSCE Płock
25 Karolak Miłosz III LO Płock
26 Marciniak Igor III LO Płock
27 Kochanowski Wiktor ZSCE Płock
28 Dusza Jakub III LO Płock
29 Kosiński Wiktor III LO Płock
30 Lewandowski Bartosz LO im. Władysława Jagiełły
31 Wiciński Mateusz III LO Płock
32 Seklecki Gabriel III LO Płock
33 Kober Mateusz III LO Płock

Bieg XII – Chłopcy rocznik 2004 – 2002

1 Dworak Wikor III LO Płock
2 Krawczyński Dawid III LO Płock
3 Narodzonek Sebastian ZST 70
4 Okoński Jakub ZST 70
5 Gach Michał III LO Płock
6 Czarnecki Patryk ZST 70
7 Maćkiewicz Filip LO im. Władysława Jagiełły
8 Gajtkowski Oliwier ZST 70
9 Dymowski Paweł ZST 70
10 Michalski Hubert I LO PUL
11 Narkiewicz Adam LO im. Władysława Jagiełły
12 Cieślak Piotr III LO Płock
13 Tyburski Jakub I LO PUL
14 Ciemiecki Jakub I LO PUL
15 Derlukiewicz Mikołaj III LO Płock
16 Brygier Antoni III LO Płock
17 Paczkowski Michał III LO Płock
18 Gadomski Krystian I LO PUL
19 Blacki Jakub I LO PUL

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.

Plac Celebry Papieskiej 1
09-400 Płock
NIP 774-323-19-01
REGON 366071611

Wykonanie strony: IT AGENCJA

Skip to content